0

یورش ماموران امنیتی و بازداشت عزیز قاسم زاده، سخنگوی کانون صنفی معلمان گیلان

بازدید 30<![CDATA[7 hours, 26 minutes

استان وایر- «عزیز قاسمزاده»، عضو هیات مدیره و سخنگوی «کانون صنفی معلمان گیلان» با یورش ماموران به منزل شخصی‌اش بازداشت شد.

عزیز قاسم زاده هنگام گفتگو در یک برنامه خبری پیرامون اعتراضات صنفی معلمان بوده، که نیروهای امنیتی او را دستگیر می‌کنند. از نهاد بازداشت کننده و محل نگهداری او در بازداشت امروز چهارم مهرماه ۱۴۰۰ اطلاع دقیقی در دست نیست. 

این فعال صنفی پیشتر نیز سابقه بازداشت دارد. ماموران اطلاعات سپاه استان گیلان عصر روز دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ با ورود غیر منتظره به منزل این عضو هیات مدیره و سخنگوی «کانون صنفی معلمان گیلان» با در دست داشتن حکم، ضمن فیلمبرداری هنگام بازرسی و تفتیش منزل، موبایل و دو سیم کارت و حافظه کامپیوتر او را ضبط کرده بودند. این اتفاق به دنبال دریافت پیامکی رخ داد که یک هفته قبل از ورود ماموران به منزلش برای او ارسال شده و در آن اعلام شده بود پرونده قضایی او را به بازپرسی شعبه یک رشت ارجاع داده‌اند. این خواننده ترانه‌های فولکوریک گیلان در سالهای گذشته با لغو کنسرت خود نیز مواجه شده بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :