0

واکنش پنتاگون به انیمیشن سایت خامنه‌ای برای ترور ترامپ

بازدید 10


واکنش پنتاگون به انیمیشن سایت خامنه‌ای برای ترور ترامپ

پنتاگون در واکنش به انیمیشن ترور ترامپ در سایت خامنه‌ای حکومت ایران را حامی تروریسم خواند

ویدیوی سوءقصد به ترامپ در سایت خامنه‌ای بخشی از فعالیت‌های مخرب حکومت ایران علیه امنیت آمریکا است

به‌ دنبال پخش انیمیشن سوءقصد به ترامپ در وبسایت رسمی خامنه‌ای؛ سخنگوی رسمی پنتاگون در مصاحبه با فاکس نیوز؛ آن را بخشی از فعالیت‌های مخرب و تهدیدهای جمهوری اسلامی علیه آمریکا خواند و تأکید کرد که پنتاگون بر این تهدید متمرکز خواهد ماند.

وی در ادامه این مصاحبه با تأکید بر تمرکز آمریکا بر تهدیدات رژیم ایران اضافه کرد: «ما شاهد ادامه حمایت ایران از تروریسم در منطقه شام و خاورمیانه و حمایت آن از گروه‌های شبه‌نظامی در عراق و سوریه هستیم که به حمله به نیروهای ما ادامه می‌دهند».

از سوی دیگر سخنگوی کاخ‌سفید نیز در یک کنفرانس خبری در پاسخ به پرسشی پیرامون انتشار این انیمیشن توسط وب سایت خامنه‌ای گفت: «ما پیش‌تر شاهد لفاظی و رفتارهای توهین‌آمیز رهبر جمهوری اسلامی بوده‌ایم».

هم‌چنین لیندزی گراهام؛ سناتور ارشد جمهوریخواه؛ در توئیتر خود ضمن محکوم کردن انتشار این انیمیشن و تهدید ترامپ نوشت: «من نمی‌توانم باور کنم ویدئویی تحت اختیار آیت‌الله ایران تولید شده که پرزیدنت ترامپ را آشکارا تهدید به‌قتل می‌کند و از سوی دولت بایدن بی‌پاسخ مانده است. این باید فوراً اصلاح شود».

وی اضافه کرد: «پاسخ مناسب از دید من، این است که تمامی مذاکرات با ایرانی‌ها به‌دلیل این بی‌حرمتی متوقف شود. اگر ما چنین نکنیم، ایرانی‌ها و هر کس دیگری در منطقه این را نشانه فاحش ضعف ما تلقی می‌کنند».Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :