0

نماینده علی خامنه‌ای در قم: واکسن کرونا را افراد هم‌جنس تزریق کنند

بازدید 26<![CDATA[2 ساعت،3 دقیقه

استان‌وایر- سایت خبری عصر ایران به نقل از نماینده علی خامنه‌ای در قم نوشته است که  تزریق واکسن باید توسط افراد «هم‌جنس» انجام شود. او همچنین خواستار عدم پخش فیلم تزریق واکسن از سوی افراد «غیرهم‌جنس» شد.

محمد سعیدی روز ۲۴ مهرماه ۱۴۰۰ در دیدار با وزیر بهداشت ایران خواهان «رعایت حدود شرعی» در تزریق واکسن شده و گفته است: «تا جایی که امکان داشته باشد در زدن واکسن، افراد هم‌جنس واکسن‌ها را تزریق کنند و اگر اضطرار هم شد فیلم‌برداری و پخش نشود تا مردم حس کنند احکام و حدود شرعی رعایت می‌شود».

او همچنین گفته است که اگر تصویر واکسن زدن علما و مراجع توسط افراد همجنس از صدا و سیما پخش شود در تشویق مردم به واکسن زدن «مؤثر» خواهد بود.

این اظهارنظرها در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این برخی از روحانیون از طرح واکسیناسیون عمومی کرونا انتقاد کرده و مدعی بودند به جای استفاده از داروهای شیمیایی باید از «طب سنتی» برای درمان کرونا استفاده شود.

عباس تبریزیان که از او به عنوان «پدر طب‌ اسلامی» نام برده می‌شود در همین راستا در کانال تلگرامی خود مدعی شده بود که تزریق واکسن موجب کارگذاشتن «یک میکروچیپ برای تغییرات ژنتیکی و کنترل انسان مثل یک ربات» خواهد شد.

او همچنین تاکید کرده بود که علت افزایش تمایلات هم‌جنس گرایانه آن‌ها را «موجودات خطرناکی» توصیف کرده بود که با تزریق واکسن تعدادشان درحال افزایش است.

تبلیغات ضد واکسن روحانیون تندرو و موافق با طب سنتی اسلامی موجب شد که طی ماه‌های گذشته شماری از حامیان آن‌ها در برابر ساختمان وزارت بهداشت دست به تجمعات اعتراضی زده و اقدامات دولت حسن روحانی در خصوص واردات و ساخت واکسن کرونا را محکوم کنند.

این افراد بر پلاکاردهایی که حمل می‌کردند نوشته بودند «نه به واکسن داخلی، نه به واکسن خارجی، ما خودمان واکسن امام‌ کاظم داریم».

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :