0

نماینده‌ خامنه‌ای در قم: پلیس به آخرت مردم هم کار دارد

بازدید 9<![CDATA[2 ساعت

استان وایر – نماینده علی خامنه‌ای در استان قم می‌گوید پلیس جمهوری اسلامی علاوه بر دنیای مردم به «آخرت» مردم هم کار دارد و این باید الگویی برای دیگر پلیس‌ها باشد و بستر قیام امام زمان را فراهم کند.

سید محمد سعیدی روز چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰، در دیدار با حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در قم، در خصوص فعالیت پلیس ایران گفت: «ما در نظامی زندگی می‌کنیم که همه نیروهای آن به ویژه نیروی انتظامی که سهم عمده‌ای در سرنوشت امت ایفا می‌کند برای خدا کار می‌کنند و مورد عنایت خداوند هستند».

به گفته سعیدی از ویژگی‌های نیروی انتظامی این است که سرخط آن پیامبر اسلام، امامان شیعه و ولی فقیه به عنوان نائب امام دوازدهم شیعیان قرار دارد.

او در ادامه گفت: «پلیس جمهوری اسلامی در مسیر پیامبر اسلام است و برگرفته از اعتقادات الهی است».

او دومین ویژگی پلیس را «شدت برابر کفار بداندیش» دانست و از «رحیم بودن و مهربانی با برادران دینی» توسط پلیس از سومین ویژگی یاد کرد.

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که علی خضریان، نماینده مجلس جمهوری اسلامی، در همین روز در صحن مجلس با انتقاد از عملکرد پلیس گفت: «چند روز پیش در میدان شهدا شاهد بودم مأموران نیروی انتظامی موتورسواری که با فرزندش در حال حرکت بود را پیاده کردند و سر پدر جلیقه گذاشتند و به او چوب دادند و کنار خیابان به او می‌خندیدند؛ شأن پلیس نیست که با مردم اینگونه برخورد کند».

او در خصوص برخورد ماموران نیروی انتظامی با شهروندان گفت: «اخیراً در سطح تهران اتفاقی رقم می‌خورد که جای تعجب دارد، زمانی که موتورسواری خلاف می‌کند با او مانند فردی که سوار خودرو است برخورد نمی‌شود و به جای اینکه او را جریمه کنند، موتورش را از زیر پایش می‌گیرند و داخل وانت می‌اندازند».

او می‌گوید دلیل این برخورد پلیس این است که فرد موتور سوار از قشر مستضعف جامعه است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :