0

مردی در کرمانشاه همسر سابق و دو عضو خانواده او را کشت

بازدید 47<![CDATA[12 ساعت،45 دقیقه

استان‌وایر- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از بازداشت فردی خبر داد که اقدام به قتل همسر سابق و دو عضو خانواده وی در مقابل چشمان پسر۶ ساله خود کرده بود.

علی اکبر جاویدان، روز پنج‌شنبه ۷ بهمن درباره این جنایت گفت: پس از وقوع یک مورد قتل عام خانوادگی در شهرک پردیس کرمانشاه و اعلام موضوع به پلیس، تیم هایی از ماموران در محل حاضر شدند. 

وی ادامه داد: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد قاتل داماد سابق خانواده و خواهرزاده یکی از مقتولین بوده که حدود پنج سال قبل از همسرش که دختر این خانواده بوده جدا شده است. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: تحقیقات پلیس نشان می داد قاتل به عنوان مهمان وارد منزل شده و به بهانه ای شب را هم برای خواب در منزل مقتولان مانده است. 

جاویدان گفت: داماد سابق خانواده، نیمه های شب در اقدامی جنون آمیز به وسیله اسلحه کلتی که همراه داشته به سمت همسر سابق ۳۱ ساله، مادر همسر ۵۵ ساله که خاله او نیز بوده و خواهر همسر ۳۵ ساله خود شلیک کرده و هر سه نفر را به قتل رسانده است. 

وی ادامه داد: دیگر موضوع تاسف بار این حادثه دردناک، حضور پسربچه ای شش ساله که فرزند مشترک قاتل و مقتول بوده، در زمان وقوع جنایت در منزل بوده که پس از شلیک های صورت گرفته و فرار پدرش، با اجساد غرق در خون مادر، مادر بزرگ و خاله اش روبرو شده است. 

فرمانده پلیس کرمانشاه افزود: با تکمیل تحقیقات، پلیس به سرعت اقدامات اطلاعاتی خود را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کرد و ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از محلات حاشیه ای کرمانشاه شدند. 

جاویدان تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه قاتل، محل به محاصره کامل ماموران آگاهی و شهرستان کرمانشاه در آمد و حوالی ساعت ۸صبح امروز پنجشنبه و کمتر از چهار ساعت از وقوع جنایت، پلیس موفق به دستگیری این فرد شد. 

وی یادآوری کرد: متهم دستگیر شده در همان ابتدا به قتل همسر سابق، مادر و خواهر همسرش اعتراف و در بازجویی های اولیه انگیزه اش را از این اقدام کینه و نفرتی عنوان کرد که از آنها داشته است. 

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :