0

فیلم؛ فراخوان برای تجمع بزرگ فردا جمعه در زاینده رود

بازدید 13


فیلم؛ فراخوان برای تجمع بزرگ فردا جمعه در زاینده رود

فیلم زیر: فراخوان مردم اصفهان برای تجمع بزرگ در زاینده رود فردا جمعه

گزارش‌ها از اصفهان در روز پنج‌شنبه حاکی از آن است که در پی حمله نیروهای امنیتی، محل تجمع کشاورزان اصفهانی بر بستر زاینده‌رود از سوی شهرداری این شهر «پاک‌سازی» شده است.

پاک‌سازی بستر زاینده‌رود از بقایای اعمال زور بر کشاورزان برای پایان دادن به تحصن، یک روز قبل از برگزاری تجمعی صورت می‌گیرد که فراخوان آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

در فراخوانی که گفته می‌شود از سوی کشاورزان اصفهان منتشر شده، آنها برای روز جمعه، ۵ آذر۱۴۰۰، ساعت ۹ صبح مقابل پل خواجو، فراخوان داده‌ و از همه مردم دعوت کرده‌اند که مثل هفته گذشته در حمایت از آنها به صورت گسترده در این تجمع شرکت کنند.

به گزارش رادیو فردا، در مقابل پیامکی نیز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که برای بسیاری از شهروندان اصفهان ارسال و از آنها خواسته شده با این مضمون: «با توجه به این که صنف کشاورزان استان امروز پایان تجمع خود را اعلام کرده‌اند، لطفا مراقبت فرمایید حضور شما در این محدوده مورد سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه و معاندان قرار نگیرد.»

به نظر می‌رسد نیروهای حکومتی تلاش می‌کنند که تجمعی گسترده همانند تجمعی که جمعه هفته گذشته بر بستر زاینده‌رود شکل گرفت به راه نیفتد.


www.youtube.com/watch?v=EsEUFPLvfYY

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید.
برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.


DOWNLOADSource link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :