0

شمار قربانیان تیراندازی در دبیرستان میشگیان به چهار نفر رسید؛ متهم یک نوجوان ۱۵ ساله است

بازدید 38


تیراندازی روز سه شنبه ۹ آذر در دبیرستان آکسفورد در حومه شهر دیترویت ایالت میشیگان چهار کشته و چند زخمی به جا گذاشت.

به گزارش آسوشیتدپرس، یک ستاره فوتبال آمریکایی ۱۶ ساله و یک دانش‌آموز ممتاز ۱۷ ساله که چندین بورسیه تحصیلی از دانشگاه‌های مختلف دریافت کرده بود، در میان قربانیان هستند.

یکی از قربانیان پسر ۱۶ ساله‌ای بود که در خودروی پلیس در راه بیمارستان جان خود را از دست داد. خبر جان‌باختن چهارمین قربانی نیز ساعاتی بعد گزارش شد.

کلانتری منطقه روز چهارشنبه اسامی کشته شدگان در این سانحه را به شرح زیر منتشر کرد: تیت مایر ۱۶ ساله، حنا سینت جولیانا ۱۴ ساله، مدیسون بالدوین ۱۷ ساله، و جاستین شیلینگ ۱۷ ساله.

چند ساعت پس از مرگ چهارمین قربانی این حمله، علیه نوجوانی به نام ایتن کرامبلی طرح اتهام شد. متهم که ۱۵ ساله و شاگرد سال دوم همین دبیرستان است، در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد.

مایکل بوشارد، کلانتر شهرستان اوکلند، گفت بازرسان هنوز در تلاش برای یافتن انگیزه تیراندازی روز سه‌شنبه در دبیرستان آکسفورد هستند. این دبیرستان در منطقه‌ای که در حدود ۴۸ کیلومتری شمال شهر دیترویت قرار دارد.

آقای بوشارد گفت پدر مظنون یک قبضه اسلحه ۹ میلی‌متری‌ را که در این تیراندازی مورد استفاده قرار گرفت چند روز پیش، یعنی روز جمعه ۵ آذر، خریده بود. به گفته آقای بوشارد، پدر مظنون گفته است که نمی داند چرا پسرش عکس‌هایی از خودش را در حالی که همان اسلحه را در دست گرفته و یا تمرین تیراندازی می‌کند، در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده بود.

این تیراندازی حدودا وقت ناهار رخ داد و بیش از صد نفر با پلیس تماس گرفتند. مظنون در راهروی دبیرستان هنگام دیدن افسران پلیس دستانش را بالا برد و تسلیم شد.Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :