0

تیم ملی در کانادا می‌ماند؛ دومین بازی دوستانه مقابل اکوادور

بازدید 28


با قطعی شدن دومین دیدار دوستانه تیم ملی ایران در خاک کانادا، به نظر می‌رسد برنامه ایران برای حضور تیم ملی فوتبال در کشور کانادا، بیش از زمان مقرر برای برگزاری یک مسابقه خواهد بود.

طی روزهای گذشته فدراسیون فوتبال ایران از قطعی شدن دیدار دوستانه در تاریخ پانزدهم خرداد مقابل تیم ملی آمریکا خبر داد. هم‌زمان، انجمن خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی، به آن‌چه تلاش جمهوری اسلامی برای نشان دادن روابط عادی با کشور کانادا است اعتراض کردند.

اعضای این انجمن، در نامه‌نگاری‌های خود خواهان لغو این دیدار دوستانه شده بودند.

اما حالا طبق گفته‌های «حمید استیلی» مدیرفنی تیم ملی فوتبال ایران، این تیم روز ۱۱ ژوئن ( ۲۱ خرداد) در دومین دیدار دوستانه خود، به میزبانی کشور کانادا مقابل تیم ملی اکوادور قرار خواهد گرفت.

به این ترتیب به نظر می‌رسد سفر کاروان تیم ملی ایران به کشور کانادا از نظر صدور ویزا و هماهنگی‌های دیپلماتیک قطعی شده که این کشور آمادگی خود برای میزبانی از بازی دوم تیم ملی ایران را نیز به فدراسیون فوتبال اعلام کرده است.

تیم ملی اکوادور در گروه اول جام جهانی با هلند، قطر و سنگال هم گروه است.

اکوادور در نیم کره جنوبی آمریکا قرار گرفته و پنجم فروردین سال جاری از رقابت‌های انتخابی در آمریکای جنوبی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کرد. سبک فوتبال این تیم، شباهتی به هیچ یک از حریفان ایران در جام جهانی قطر ندارد. تیم ملی ایران با تیم‌های انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا (از میان اسکاتلند، ولز یا اوکراین) همگروه شده است.  

 

 Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :