0

ترامپ با فاصله زیاد بایدن و کامالا هریس را شکست می‌دهد

تصویر پیدا نشد !
بازدید 13


ترامپ با فاصله زیاد بایدن و کامالا هریس را شکست می‌دهد

بر اساس یک نظرسنجی جدید در آمریکا که نتایج آن روز یکشنبه منتشر شد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق، در انتخابات جدید «جو بایدن» رئیس جمهور حال حاضر این کشور را شکست می‌دهد.

نظرسنجی موسسه معتبر «راسموسن» نشان می‌دهد که اگر امروز انتخابات ریاست جمهوری جدید برگزار شود، ترامپ بایدن را با ۱۰ درصد فاصله شکست می‌دهد و با جمع آوری ۵۱ درصد آرا در مقابل ۴۱ درصد رئیس جمهور آمریکا می‌شود.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که اگر بایدن در سال ۲۰۲۴ نامزد نشود و «کامالا هریس» معاون رئیس جمهور نامزد شود، ترامپ با ۱۳ درصد جمع آوری رای بیشتر پیروز می‌شود.

این دومین نظرسنجی اخیر است که نشان می‌دهد ترامپ در برگشت بایدن را شکست خواهد داد. در اوایل ماه جاری میلادی، نظرسنجی موسسه «امرسون» نشان داد که ترامپ با پیروزی بسیار ناچیز و یک درصدی بایدن را مغلوب می‌کند.

ترامپ هنوز قصد خود را برای نامزدی در سال ۲۰۲۴ اعلام نکرده است، اما روز جمعه ترامپ بار دیگر به احتمال حضور در انتخابات در سال ۲۰۲۴ اشاره کرد.

وی در روز‌های گذشته در مصاحبه‌ای در مورد اینکه چه چیزی او را از آینده و حضور کاخ سفید باز می‌دارد، گفت: «من حدس می‌زنم که تنها یک ایده بد مرا از کاخ سفید دور می‌کند.»

ترامپ افزود: «از آنچه در کشور ما اتفاق می‌افتد متنفرم. کشور ما هرگز در چنین موقعیتی قرار نگرفته بود. ما ۱۰ ماه پیش بسیار خوب بودیم، اما در حال حاضر در وضعیتی بد قرار داریم.»Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :