0

بیانیه شماره ۴۶ – سایت دکتر قاسم شعله سعدی

بازدید 25


بیانیه شماره ۴۶
(پیام به روحانیان)

روحانیت شیعه ، شما طبق ادعای خودتان «حصون اسلام »!!هستیدکه باید چون دیوارهای محکم از اسلام محافظت نمایید.آیا از اسلام چیزی مانده ؟
شما طی ۱۴ قرن خطاب به امام حسین ادعا می کنید که «یا لیتنی کنت معکم »یعنی «ایکاش با تو بودم که علیه یزید مبارزه می کردم» !! آیا خامنه ای «یزید زمان» نیست؟ آیا آتش زدن چادر های متحصنین در بستر زاینده رود خشک یادآور آتش زدن خیمه های یاران حسین در عاشورا نبود؟!
شما ۱۴۰۰سال است که به مردمی که ستم به حسین را شنیدند ولی با سکوت خود به آن رضا دادند لعن و نفرین می کنید و می گویید:
«لعن الله امتا سمعت به ذالک و رضیت به» یعنی «لعنت خدا به مردمی که این ستمها را شنید و با سکوت خود به آن رضا داد»
ولی خود در برابر ستم گسترده به مردم سکوت میکنید .
شما در درازای عمر اسلام لاف امر به معروف و نهی از منکر زده اید آیا منکری بالاتر از ستم به مردم تشنه وجود دارد که شما سکوت می کنید؟؟!!
شما به درازای عمر تشیع بزرگترین جهاد را گفتن یک «کلمه حق »در مقابل

«حاکم جائر» تبلیغ کرده اید آیا از خامنه ای «جائرتر »سراغ دارید؟؟ که چنین سکوت کرده اید؟؟
خطاب ما به علمای اعلام و مراجع عظام نیست زیرا خامنه ای آنها را خریده است و بعضا هم دستی در تجارت دارند حال یا تجارت شکر و معدن سنگ مرمریت و واردات سیگار و غیره یا تصاحب بیت المال !!! ما مرجعی را میشناسیم که خامنه ای او را با ثمن بخس خریده یعنی فقط با چهل میلیون تومان !!! آنهم به بهانه ترجمه و انتشار کتب بی خاصیت او و او که نمک گیر این رهبر خائن و غیر قانونی شده در مقابل اینهمه جنایت خامنه ای سکوت کرده است!!!!
بلی مخاطب ما این مراجع نیستند بدیهی است که پس از پیروزی قیام ملت آنها به جرم خیانت محاکمه خواهند شد.
خطاب ما به طلاب جوان هست که هنوز آلوده نشده اند طلابی که پیام خدا را که میگوید :
«و ما لکم لا تقاتلون فی سبیل الله و المستضعفین من الرجال و النسا و والولدان الذین یقولون ربنا اخرجنا من هذه القریه الظالم اهلها وجعل لنا من لدنک ولیا و جعل لنا من لدنک نصیرا »را میشنوند.
آری مخاطب ما کسانی هستند که فریاد ستمدیدگان از مردان و زنان و کودکانی که میگویند خدایا ما را از این دیار که ظلم میکنند خارج کن و نجات ده و رهبر و یاوری برایمان از سوی خود قرار ده را می شنوند
و در برابر حافظ بزرگ که گفت :

صد هزاران گل شکفت و بانگ مرغی بر نخاست
عندلیبان را چه پیش آمد هزاران را چه شد؟
گوی توفیق و کرامت در میان افکنده اند
کس به میدان در نمی آید سواران را چه شد؟
و آنجا که گوید:

سرهای بریده بینی بی جرم و بی جنایت
را بر نمی تابند .
اری مخاطب ما اینها هستند و از انها می پرسیم
آیا به میدان می آیید ؟و در کنار معترضین به بی عدالتی و غارت و فساد و استبداد مبارزه میکنید؟ تا هم مسئولیت دینی و مردمی و انسانی خود را ایفانمایید و هم شبهه زدایی کنیدو به ملتی که باور کرده اند که همه شما آلوده ایدو از خون آنها ارتزاق میکنیدبگویید با شما هستیم و در کنار شما مبارزه میکنیم.
آیامی آیید تا ثابت کنیدکه در بین شما فقط محمود امجد نیست و‌ صدها بلکه هزاران محمود امجد در کنار کشاورزان اصفهان به فراخوان آنها پاسخ عملی خواهند داد.
آیامی آیید تا ثابت کنیدکه با سکوت خود شریک جرم و جنایات خامنه ای و نظام دیکتاتوری نخواهید بود.؟
آیا می آییدتا در آستانه روز دانشجو با اتحاد با دانشجویان و معلمان و کارگران و هنرمندان و بازنشستگان و مالباختگان و داغدیدگان و دادخواهان و بانوان و تحقیرشدگان و به حاشیه راندگان و گرسنگان و تشنگان و خانواده شهدا و جانبازان و پاسداران و بسیجیان و انتظامیان و اطلاعاتیان و ارتشیان جبهه ای واحد تشکیل دهیدو استبداد را ریشه کن نمایید؟
ما و سلحشوران اصفهان منتظر پیوستن شما به صفوف ملت در ۱۲ آذر سالروز ننگین تصویب قانون اساسی و ۱۶ آذر روز دانشجو و آغاز اعتصابات عمومی و نافرمانی مدنی در راستای مبارزه خشونت پرهیز خواهیم بود.

سرافراز ملت ایران
پاینده ایران
«جنبش راه سوم -راه نجات ایران»
قاسم شعله سعدی
۱۴۰۰/۹/۱۱منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :