0

بازداشت شماری از شهروندان سوسنگرد به دلیل شرکت در تجمع اعتراضی

بازدید 22<![CDATA[6 ساعت،43 دقیقه

استان‌وایر- یک منبع مطلع به ایران‌وایر خبر داد که روز جمعه ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ شماری از شهروندان ساکن در سوسنگرد که در تجمع اعتراضی ۲۲ مهرماه در میدان مرکزی شهر حضور داشتند توسط نیروهای امنیتی شناسایی و بازداشت شده‌اند.

این منبع مطلع می‌گوید روز پنجشنبه ۲۲ مهرماه ۱۴۰۰ جمعی از مردم شهرستان سوسنگرد با تجمع در میدان مرکزی این شهرستان خواستار استعفای فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر شدند و بازداشت این شهروندان به دلیل صدور فراخوانی با هدف تداوم برگزاری این تجمع در میدان مرکزی شهر طی شب‌های آینده صورت گرفته است.

این منبع مطلع می‌گوید از روز گذشته در این شهر جو امنیتی برقرار شده و نیروهای یگان ویژه در ورودی‌های شهر مستقر شده‌اند.

از جمله افراد بازداشت شده یکی از فعالان عرب شهرستان سوسنگرد به نام جعفر سیاحی است كه به دليل شركت در اين تجمع اعتراضى و شعار دادن عليه مسؤولين شهر همراه چند تن دیگر توسط نيروهاى امنيتى بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده است.

خبرگزاری هرانا روز پنجشنبه ۲۲ مهرماه ۱۴۰۰ گزارش داده بود که شماری از شهروندان سوسنگرد واقع در استان خوزستان، در مقابل شهرداری این شهر دست به تجمع اعتراضی زده و خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

شهروندان معترض با در دست داشتن پلاکار و سر دادن شعارهایی خواستار استعفای فرماندار و شهردار این شهر و همچنین انحلال شورای شهر به دلیل عمل نکردن به وعده های خود شدند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :