0

ایران؛ هشدار پیک ششم و ادامه یاوه‌گویی آخوندهای مرتجع

بازدید 20


ایران؛ هشدار پیک ششم و ادامه یاوه‌گویی آخوندهای مرتجع

محمد‌مهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت در ایران در نشست خبری از شروع پیک ششم خبر داد و گفت: به فصل سرما نزدیک‌تر می‌شویم و با توجه به این‌که دانش‌آموزان به مدرسه و دانشجویان به دانشگاه می‌روند موارد بیماری کرونا بیشتر می‌شود و موج ششم این بیماری نزدیک است

مسعود یونسیان، رییس کمیته راهبری مطالعات واکسیناسیون وزارت بهداشت نیز نسبت به بروز موج ششم کرونا در ایران هشدار داده و گفته است که “به نظر می‌رسد که سرعت کاهش بیماری در کشور کُند و یا حتی متوقف شده و نگرانیم که همانطور که هنوز موج چهارم تمام نشده بود، وارد موج پنجم شدیم؛ در حال حاضر هم هنوز موج پنجم تمام نشده” و موج جدیدی آغاز شود.

گفته می شود بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاهها بدون انجام واکسیناسیون گسترده با واکسن های معتبر و تایید شده یکی از عوامل اصلی پیک ششم کرونا است.

در همین رابطه محمدعلی محسنی بندپی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: نباید به اقدامات انتحاری خود در زمان شیوع کرونا ادامه دهیم.

این نگرانی ها در حالیست که نماینده خامنه‌ای در قم گفته: واکسن باید توسط افراد «هم‌جنس» تزریق شود و خواستارعدم پخش فیلم تزریق واکسن از سوی افراد «غیرهم‌جنس» شده است.

این آخوند مرتجع در دیدار با وزیر بهداشت خواستار «رعایت حدود شرعی» در تزریق واکسن شده و گفته است: «تا جایی که امکان داشته باشد در زدن واکسن، افراد هم‌جنس واکسن‌ها را تزریق کنند و اگر اضطرار هم شد فیلم‌برداری و پخش نشود تا مردم حس کنند احکام و حدود شرعی رعایت می‌شودSource link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :