0

آزارجنسی یک معلم به پنج دانش‌آموز در شهرستان اهر

بازدید 13<![CDATA[2 minutes

استان‌وایر – به گزارش رسانه‌ها در ایران خانواده ۵ دانش آموز اهل روستایی از توابع شهرستان «اهر» مدعی شدند که فرزندانشان از سوی فردی که گفته می‌شود معلم است، مورد «آزار جنسی» قرار گرفته است.

سایت «رکنا»، روز شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰، در این‌باره نوشت: «ماجرا از این قرار است که اولین روز مهرماه بعد از به پایان رسیدن ساعت مدرسه‌‌ای در روستای گودل از توابع شهرستان اهر، زمانی که دانش آموزان به خانه برگشتند به خانواده‌های خود اعلام کردند که توسط فردی آشنا به نام ج. الف مورد آزار شیطانی قرار گرفته‌‌اند».

بر اساس این گزارش کودکان که شامل یک دختر و ۴ پسر بودند توسط متهم «برهنه» شدند.

در بخشی از این گزارش آمده است: «متهم در برخورد اولیه با اولیای دانش آموزان ادعا کرده قصد نوازش کودکان را داشته اما خانواده حرف او را نپذیرفته و بر این باور بودند که نوازش کودکان نیازی به برهنه کردن آن‌ها نداشته است».

در همین راستا شکایتی از سوی خانواده دانش آموزان در شعبه یکم بازپرسی دادسرای اهر تشکیل شده است.

رکنا نوشت که با توجه به اتهام وارد شده به متهم، پرونده در صلاحیت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان آذربایجان شرقی است و به زودی به این مرجع قضایی انتقال خواهد یافت.

متهم که گفته شده معلم روستا بوده در حال حاضر بازداشت شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :