0

آتش‌سوزی گسترده و انفجارهای پی در پی در شیراز

بازدید 19<![CDATA[10 ساعت،45 دقیقه

استان‌وایر- رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز از آتش‌سوزی گسترده و انفجارهای پی در پی در یک گارگاه غیرمجاز سوخت‌گیری گاز در این شهر خبر داد.

این انفجار ساعت ۱۳ و ۳۶ دقیقه به وقت محلی در خیابان «محراب» شیراز رخ داد و بر اثر این حادثه، سه نفر از کارگران این کارگاه به شدت دچار سوختگی و به بیمارستان منتقل شدند.

بر اساس تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، دود غلیظ و سیاهی از محل آتش‌سوزی به هوا برخاسته است و شهروندان از شنیدن چند صدای انفجار خبر داده‌اند.

«محمدهادی قانع»، رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز در توضیح این روی‌داد گفت: «آتش‌سوزی در یک کارگاه ۲۰۰ متری به وقوع پیوسته بود که با کاربری انبار، فروش و شارژ سیلندر ال‌پی‌جی فعالیت می‌کرد و تعداد زیادی سیلندر گاز مایع ۱۱ کیلویی، پیک نیکی و ۵۰ کیلویی در آن نگه‌داری می‌شد.»

قانع ادامه داد: «این کارگاه در منطقه مسکونی و به صورت غیرمجاز فعالیت می‌کرد که نشت گاز از یک سیلندر در مجاورت شعله باز منجر به انفجارهای شدید و پی در پی شده و خساراتی را به منازل مسکونی وارد کرده بود.»

رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت در حال حاضر آتش خاموش شده است و نیروهای آتش‌نشانی مشغول ایمن‌سازی محل و لکه‌گیری و جابه‌جا کردن سیلندرها هستند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :